Plnenie a kompletný servis klimatizácií

Spoločnosť Autoslužby AZ, s.r.o. vám zabezpečí, to aby vaša klimatizácia bola maximálne účinná, bez zbytočných porúch a tiež bez občas vyskytujúceho sa zápachu klimatizácie. Sme vybavení maximálne komfortnou a spoľahlivou plnoautomatickou plničkou, ktorá je schopná zrecyklovať zostávajúce chladivo v systéme, vyvákuovať chladiaci okruh, odsať všetku vlhkosť, urobiť test tesnosti, doplniť stratu oleja pri odsávaní v systéme, doplniť farbivo, doplniť predpísané množstvo chladiva a otestovať.

Plnenie klimatizácií
Plnenie klimatizačných jednotiek u osobných, nákladných, úžitkových motorových vozidiel a autobusov. Odsanie vlhkosti, naplnenie klimatizácie otestovanie funkčnosti a tesnosti a nakoniec o tom všetkom vytlačíme protokol.
picture

Dezinfekcia a vyčistenie klimatizácie
V systéme vetrania sa zráža vlhkosť, v ktorej sa množia baktérie a plesne. Tie spôsobujú zápach a pre alergikov môžu byť príčinou zdravotných ťažkostí. Tento problém je možné riešiť dezinfekciou systému vetrania.
picture

Opravy a servis klimatizácie
Vykonávame opravy klimatizácií osobných, nákladných, úžitkových motorových vozidiel ako aj autobusov. Najčastejšie príčiny porúch klimatizačných jednotiek patria netesnotsi systému, vadný kompresor, nedostatočné množstvo chladiva v systéme.picture

Naše služby

Plnenie a kompletný servis klimatizácií

K optimálnemu výkonu a najmä životnosti klimatizácie by sa mala vykonávať raz za rok kompletná údržba klimatizácie a dezinfekcia systému!

Laserová geometria pre užitkové vozidlá

Pre správne fungovanie celého systému riadenia vozidla je potrebné mať nastavenú správnu geometriu náprav – t. j. zbiehavosť kolies, odklon a záklon.

Servis nakladných automobilov

Opravy a servis úžitkových a nákladných vozidiel, návesov a prívesov kamiónovej dopravy

Servis osobných automobilov

Prevádzame kompletný pozáručný servis pre všetky typy osobných vozidiel.

Používame značkové oleje

Oleje Castroll a Mobil 1

oleje

Tachografy

Servis, montáž tachografov.
Prevádzame montáž a servis tachografov všetkých značiek. Overovanie tachografov všetkých značiek.

Viac info

Hovoria o nás

"V servise sú maximálne ústretoví, páči sa mi že mi dokážu zastrešiť servis môjho vozového parku, ako aj pomôcť so sťahovaním dát z tachografov?"

-Ján Novák, majiteľ autodopravy

Kontakt

Autoslužby - Autoslužby AZ, s.r.o.
Coburgova 84,
Trnava, 917 01, Slovenská republika

Objednávky tachografy: +421 904 364 056
p.Zaťko: +421 948 288 837
Email: info@tachografytrnava.sk
Email: autosluzbyaz@gmail.com